Tedaviler

01

Günümüz yaşantısında diş gıcırdatma, çene eklemi ağrıları ve eklem sesleri çok sık karşımıza çıkmaktadır.

02

Büyüme ve gelişim çağındaki çocuklarda, çene problemleri (çenelerin gelişim yetersizliği, fazlalığı vs.) ağız dışı ve ağız içi aygıtlarla tedavi edilebilmektedir.

03

Seramik ve safir braketler, metal braketlerle aynı prensipte çalışırlar. Yarı saydam ve beyaz renkte oldukları için metal braketlere göre çok daha estetiktirler.

04

Dişlerin ön yüzeyine yerleştirilen klasik metal braketler günümüzde hala en çok kullanılan ve en güvenilir tedavi seçeneklerinden biridir.

05

Kendinden bağlanan braketlerdeki özel kapak sistemi sayesinde ark telini brakete bağlamak için ligatürlere ihtiyaç duyulmamaktadır.

06

Parmak emme, yutkunma esnasında dil itimi, ağız solunumu gibi zararlı alışkanlıklar özellikle küçük yaştaki çocuklarda görülebilir.

07

Bu teknikte braketler ve teller dişlerin iç yüzeylerine yerleştirilirler ve tedavi esnasında dışardan hiçbir şey görünmeden hayatınıza devam edebilirsiniz.

08

Büyüme ve gelişimini tamamlamış bireylerdeki çene düzensizlikleri (çenelerin yetersiz veya fazla gelişimi) ve asimetriler ortognatik cerrahi (çene ameliyatı) ile tedavi edilirler.

09

Takılıp çıkarılabilen şeffaf plaklar oldukça estetik seçeneklerden biridir. Kişiye özel üretilirler ve planlaması kişiye özel uygulanmaktadır.

Hakkımda

Uzm. Dt. Ahmet Yaşar Kimdir?
Daha fazla bilgi edin

Çalışma Saatleri

Pts - Cuma: 10:00 - 18:00 Cumartesi: 10:00 - 18:00 Pazar: Kapalı

İletişim Bilgileri

Phone: +90 545 90 60 450Cumhuriyet mah. Balcı sk. No:2 Ayazmalı Plaza daire:9 Nilüfer\BURSAYol Tarifi Almak İçin